Služby

Skvělý tým profesionálů

Poradenství

cc

Dokonale uspořádané eventy vyžadují komplexní souhru mezi specializovanými poskytovateli služeb. Proto je nesmírně důležité, aby oorganizátor dostal co nejdříve koncepční řešení. Ať už jsou to agentury, dodavatelé nebo spotřebitelé - naši odborníci budou stát po vašem boku ve všech fázích vaší akce.
Stále nemáte představu o tom, jak bude vypadat vaše budoucí akce? Žádný problém! Náš profesionální tým zákaznické podpory vám pomůže a poradí.
Pro maximální spokojenost a vaši představu, vám rádi poskytneme vizualizace prostor s vybraným nábytkem, fotografie a ilustrační dokumentaci.
S našimi speciálně vyškolenými projektovými manažery zajišťujeme, aby vaše nápady mohly být na místě realizovány hladce a bez překvapení. Jako vášniví odborníci na logistiku přesně dodržujeme harmonogramy a koordinaci - nezáleží na tom, jestli pracujeme na malé rodinné svatbě, eventu středně velké společnosti nebo na mezinárodní akci na stadionu.
Díky našemu centralizovanému logistickému areálu disponujeme širokou škálou produktů, které jsou v tomto odvětví jedinečné. Například máme ve svých skladech více než 25 000 židlí a 10 000 stolů, včetně exklusivních designových kousků, vytvořených speciálně pro naši půjčovnu.
Zvýšil se váš počet hostů na poslední chvíli? Není problém - i velké množství nábytku lze zajistit v krátké době. Můžeme reagovat během několika hodin.

Náš tým zákaznické podpory vám pomůže a poradí ...

NON-STOP po celé Evropě

Doprava a logistika

flotila

Díky naší ultramoderní flotile vozidel a speciálně vyškoleným řidičům nabízíme efektivní, flexibilní a profesionální dopravní logistickou službu.
Abychom vám mohli zaručit to nejlepší v přesnosti dodací doby, vybavili jsme náš nákladní vozový park navigační technologií. Hydraulická zadní čela na vozidlech znamenají, že nejsou nutné žádné další vysokozdvižné vozíky nebo personál, čímž se minimalizují další náklady, zvyšuje se rychlost nakládání a vykládání.
Naše logistika zásobování se soustředí na náš vlastní přepravní systém, který byl vytvořen speciálně pro průmysl eventů a je založen na speciálně navržených přepravních vozících a přepravních systémech šitých na míru. Tyto vozíky lze skládat na sebe, jsou opatřeny gumovými koly, které nepoškodí podlahy a sálech a lze je použít k rychlému a tichému přesunu zboží. Abychom co nejlépe chránili materiály, vyvinuli jsme pro náš nábytek extrémně odolné ochranné obaly. Proto lze naše vybavení dodat podle potřeby, bez zbytečného nákladového prostoru a s co nejmenším počtem vozidel.
Všechny tyto naše inovace snižují čekací doby a ulehčují rozpočet na dopravu a vaše nervy!

S naší flotilou vozidel zajišťujeme efektivní dopravní služby

Dokonalý servis

Instalace a deinstalace

workers

Náš servisní tým je mimořádně zkušený, již více než 30 let půjčujeme nábytek pro nejrůznější události a jako takový může poskytovat profesionální služby a podporu na místě. Je tak zaručena rychlá a spolehlivá instalace a demontáž pronajatého nábytku, a to jak před akcí, tak po ní. Například umíme během 60 minut přeměnit konferenci na večerní recepci pro více než 1 000 hostů. To pomáhá klientům snížit cenu pronájmu za prostor a další vedlejší náklady.
Díky našemu propracovanému logistickému systému přepravních vozíků je maximálně snížena doba stavby i likvidace a tím šetříme vaše náklady !

Díky našemu propracovanému logistickému systému je maximálně snížena doba stavby i likvidace