Nůžkový stan 3x3 m

bílý

1 200 Kč / den bez DPH

1 452 Kč / den s DPH

Č. produktu 1101

info Jedná se o nezávaznou poptávku

Další varianty

Popis:

Nůžkový stan 3x3 m

bílý

Profesionální nůžkový party stan s mohutnou celohliníkovou konstrukcí nejvyšší kategorie. Konstrukční hliníkové profily a nohy tohoto skládacího stanu mají šestihranný průřez a jejich pevnost je tedy mnohem vyšší než u jiných běžně užívaných konkurenčních stanů. Střecha a opláštění stanu jsou z velmi kvalitní nepromokavé polyesterové tkaniny 300 g/m2 s vrstvou PVC, speciálními výztuhami a UV úpravou. Díky použité speciální technologii má opláštění sníženu hořlavost. Silná ocelová pozinkovaná patka stanu s velkými otvory pro možnost kotvících hřebů + kotvící jistící lana poskytují vynikající stabilitu a ukotvení. Stany jsou pevné, stabilní a při správném zajištění bezpečné. Jejich montáž je díky lehkému a jednoduchému nůžkovému systému velice jednoduchá a rychlá (pro postavení stanu stačí 2 osoby na pouhých několik minut).

Pro maximální odolnost povětrnostním podmínkám až do síly větru 24 km/h (6 m/s) doporučujeme kotvení 4 kotvícími hřeby do měkkého povrchu (jsou součástí půjčovného) + závažím 15 kg. na každou nohu stanu (není součástí půjčovného). Při použití stanů na pevném tvrdém povrchu, kde nelze kotvit do země, jsou nutná závaží z naší nabídky na všechny 4 nohy stanu (doporučujeme 15 kg na každou nohu).

Stany je možné stavět do řad a větších uskupení, kdy pro jejich stabilní propojení doporučujeme zapůjčení propojovacích kovových spojek z naší nabídky (nejsou součástí půjčovného). Při spojení více stanů dohromady doporučujeme také využití okapů z naší nabídky, které zabrání zatékání vody mezi spojené stany (nejsou součástí půjčovného).

Stany nabízíme v několika barvách a velikostech, s možností různých druhů bočnic, oken a dveří.

Kotvící závaží, kovové propojovací spojky, ani okapy nejsou součástí ceny půjčovného stanu.

 

Set pro zapůjčení tohoto stanu obsahuje : celohliníkovou konstrukci + 1 střešní plachtu + 4 kotvící lana + 4 kotvící hřeby + 1 transportní vak

Parametry

Půdorys / rozměr stanu 3x3 m
Celková váha stanu 43 kg
Celková výška rozloženého stanu 210 cm
Výška složeného stanu 156 cm
Šířka složeného stanu 34 cm
Hloubka složeného stanu 37 cm
Tloušťka nohy stanu 5 cm
Materiál celé kontrukce Hliník
Materiál opláštění Polyesterová nepromokavá tkanina 300g/m2
Doporučená instalace 2 osoby

Inspirace

20210827_092038 stany bílé (9) stany bílé (1) stany bílé (2) stany bílé (4) stany bílé (7) stany bílé (8) stany bílé (5) stany bílé (3) stany bílé (6)

Související produkty

Další stany

Rychlý kontakt