LED svítící Break bar

rohový pult 85x85 cm

2 000 Kč / den bez DPH

2 420 Kč / den s DPH

č. produktu 911

info Jedná se o nezávaznou poptávku

Další varianty

Popis:

LED svítící Break bar

rohový pult 85x85 cm

Tento moderní svítící barový pult je nejnovějším produktem italské značky Slide. Elegance, rafinovanost, luxus - vizitkou týmu designérů tohoto Slide Studia je nádherný plastový nábytek, který vás okouzlí svým hravým designem. Značka již od roku 2002 přetváří nábytek v malá umělecká díla a je jednou z nejdynamičtějších skupin ve světě světelné tvorby.

Monolit z jasně bílého polyetylenu, který je možno sestavit do libovolných délek a tvarů baru, včetně originálních kompozic s dalšími komponenty této řady. Svítící bar se hodí také jako recepční a nabídkový pult. Tento oblý rohový blok má rozměr rohu 85 x 85 cm a výšku 110 cm, blok je uprostřed dutý, bez polic. Příjemné a měkké světlo, vycházející z baru, poskytuje osvětlení s dokonalým rozptylem, které umocní atmosféru sálu nebo zahrady. Bary mají aretovací nožky s ochrannými koncovkami, proti oděru podlahy. Horní barový odkládací pult baru je opatřen tvrzeným sklem 28x73x73 cm.

Bar je doplněn RGB LED podsvícením na baterii, s dálkovým ovládáním, které umožňuje funkce různých barev a intenzity. Svítí s vlastním zdrojem bez kabelu, s výdrží cca 8 hodin.

Vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

 

Cena setu obsahuje : bar, skleněnou desku horního pultu 28x73x73 cm, dálkový ovladač

 

Lze skvěle kombinovat s dalšími doplňky řady Break – Break barem, zaobleným barem, Ice barem, Snack barem …

 

Snadno lze tento bar obrandovat logem klienta, na svítícím baru logo skvěle vynikne – je nutné použít bezlepové vinylové folie.

 

 

Informace

Zapůjčení možné pouze s naší dopravou a instalací

Parametry

Celková výška 110 cm
Celková šířka 85 cm
Celková hloubka 85 cm
Celková váha 31 kg
Výška pultu 75 cm
Materiál Polyethylen

Inspirace

Související produkty

Další svítící nábytek

Rychlý kontakt