LED svítící Snack bar

zaoblený pult 165 cm

2 090 Kč / den bez DPH

2 529 Kč / den s DPH

č. produktu 914-S

info Jedná se o nezávaznou poptávku

Další varianty

Popis:

LED svítící Snack bar

zaoblený pult 165 cm

Jedná se o pult, ne bar, hodící se pro nabídku jídel, nápojů, letáků a dalších předmětů, je vhodný také jako recepční a výstavní pult. Jeden zaoblený pult má délku 165 cm, výšku 100 cm a rozměr plochy pultu 43x165 cm. Monolit z jasně bílého polyetylenu, který je možno sestavit do libovolných délek a tvarů pultů.

Tento moderní svítící pult je nejnovějším produktem italské značky Slide. Elegance, rafinovanost, luxus - vizitkou týmu designérů tohoto Slide Studia je nádherný plastový nábytek, který vás okouzlí svým hravým designem. Značka již od roku 2002 přetváří nábytek v malá umělecká díla a je jednou z nejdynamičtějších skupin ve světě světelné tvorby. Příjemné a měkké světlo, vycházející z pultu, poskytuje osvětlení s dokonalým rozptylem, které umocní atmosféru sálu nebo zahrady. Pulty mají aretovací nožky s ochrannými koncovkami, proti oděru podlahy. Horní deska pultu je opatřena tvrzeným sklem 43x165 cm.

Pult je doplněn RGB LED podsvícením (2 x 10 W) na baterii, s dálkovým ovládáním, které umožňuje funkce různých barev a intenzity. Svítí s vlastním zdrojem bez kabelu, s výdrží cca 8 hodin.

Vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

 

Cena setu obsahuje : pult, skleněnou desku 43x165 cm, dálkový ovladač

 

Lze skvěle kombinovat s dalšími doplňky řady Break – Break bary, Ice barem …

 

Snadno lze tento bar obrandovat logem klienta, na svítícím baru logo skvěle vynikne – je nutné použít bezlepové vinylové folie.

 

 

Informace

Zapůjčení možné pouze s naší dopravou a instalací

Parametry

Celková výška 100 cm
Celková šířka 165 cm
Celková hloubka 60 cm
Celková váha 30 kg
Rozměr desky 43x165 cm cm
Materiál Polyethylen
Materiál desky Tvrzené sklo

Inspirace

Související produkty

Další bar & buffet

č. produktu: 712-S

Ubrus obdélníkový černý elastický na stůl 152x76 cm