LED svítící Break bar

rohový pult 85x85 cm

2 750 Kč / den bez DPH

3 328 Kč / den s DPH

č. produktu 911-S

info Jedná se o nezávaznou poptávku

Další varianty

Popis:

LED svítící Break bar

rohový pult 85x85 cm

Tento moderní svítící barový pult je nejnovějším produktem italské značky Slide. Elegance, rafinovanost, luxus - vizitkou týmu designérů tohoto Slide Studia je nádherný plastový nábytek, který vás okouzlí svým hravým designem. Značka již od roku 2002 přetváří nábytek v malá umělecká díla a je jednou z nejdynamičtějších skupin ve světě světelné tvorby.

Monolit z jasně bílého polyetylenu, který je možno sestavit do libovolných délek a tvarů baru, včetně originálních kompozic s dalšími komponenty této řady. Svítící bar se hodí také jako recepční a nabídkový pult. Tento oblý rohový blok má rozměr rohu 85 x 85 cm a výšku 110 cm, blok je uprostřed dutý, bez polic. Příjemné a měkké světlo, vycházející z baru, poskytuje osvětlení s dokonalým rozptylem, které umocní atmosféru sálu nebo zahrady. Bary mají aretovací nožky s ochrannými koncovkami, proti oděru podlahy. Horní barový odkládací pult baru je opatřen tvrzeným sklem 28x73x73 cm.

Bar je doplněn RGB LED podsvícením na baterii, s dálkovým ovládáním, které umožňuje funkce různých barev a intenzity. Svítí s vlastním zdrojem bez kabelu, s výdrží cca 8 hodin.

Vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

 

Cena setu obsahuje : bar, skleněnou desku horního pultu 28x73x73 cm, dálkový ovladač

 

Lze skvěle kombinovat s dalšími doplňky řady Break – Break barem, zaobleným barem, Ice barem, Snack barem …

 

Snadno lze tento bar obrandovat logem klienta, na svítícím baru logo skvěle vynikne – je nutné použít bezlepové vinylové folie.

 

 

Informace

Zapůjčení možné pouze s naší dopravou a instalací

Parametry

Celková výška 110 cm
Celková šířka 85 cm
Celková hloubka 85 cm
Celková váha 31 kg
Výška pultu 87 cm
Materiál Polyethylen

Inspirace

Související produkty

Další bar & buffet