LED svítící Break bar

zaoblený pult 173 cm

2 750 Kč / den bez DPH

3 328 Kč / den s DPH

č. produktu 912-S

info Jedná se o nezávaznou poptávku

Další varianty

Popis:

LED svítící Break bar

zaoblený pult 173 cm

Tento moderní svítící barový pult je nejnovějším produktem italské značky Slide. Elegance, rafinovanost, luxus - vizitkou týmu designérů tohoto Slide Studia je nádherný plastový nábytek, který vás okouzlí svým hravým designem. Značka již od roku 2002 přetváří nábytek v malá umělecká díla a je jednou z nejdynamičtějších skupin ve světě světelné tvorby.

Monolit z jasně bílého polyetylenu, který je možno sestavit do libovolných délek a tvarů baru, včetně originálních kompozic s dalšími komponenty této řady. Tento svítící bar se hodí také jako recepční a nabídkový pult. Jeden  zaoblený pult má délku 173 cm a výšku 110 cm, uprostřed vnitřního prostoru je

jedna police pro umístění inventáře nebo materiálu. Příjemné a měkké světlo, vycházející z baru, poskytuje osvětlení s dokonalým rozptylem, které umocní atmosféru sálu nebo zahrady. Bary mají aretovací nožky s ochrannými koncovkami, proti oděru podlahy. Horní barový odkládací pult baru je opatřen tvrzeným sklem 20x173 cm.

Bar je doplněn RGB LED podsvícením (2 x 10 W) na baterii, s dálkovým ovládáním, které umožňuje funkce různých barev a intenzity. Svítí s vlastním zdrojem bez kabelu, s výdrží cca 8 hodin.

Vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

 

Cena setu obsahuje : bar, skleněnou desku horního pultu 20x173 cm, dálkový ovladač

 

Lze skvěle kombinovat s dalšími doplňky řady Break – Break barem, rohový barem,

Ice barem, Snack barem …

 

Snadno lze tento bar obrandovat logem klienta, na svítícím baru logo skvěle vynikne – je nutné použít bezlepové vinylové folie.

 

 

 

Informace

Zapůjčení možné pouze s naší dopravou a instalací

Parametry

Celková výška 110 cm
Celková šířka 173 cm
Celková hloubka 75 cm
Celková váha 45 kg
Výška pultu 87 cm
Rozměr pracovní desky 55x150 cm
Materiál Polyethylen

Inspirace

Související produkty

Další bar & buffet