Nůžkový stan 3x6 m

modrý

2 365 Kč / den bez DPH

2 862 Kč / den s DPH

č. produktu 1108-S

info Jedná se o nezávaznou poptávku

Další varianty

Popis:

Nůžkový stan 3x6 m

modrý

Profesionální nůžkový party stan s mohutnou celohliníkovou konstrukcí nejvyšší kategorie. Konstrukční hliníkové profily a nohy tohoto skládacího stanu mají šestihranný průřez a jejich pevnost je tedy mnohem vyšší než u jiných běžně užívaných konkurenčních stanů. Střecha a opláštění stanu jsou z velmi kvalitní nepromokavé polyesterové tkaniny 300 g/m2 s vrstvou PVC, speciálními výztuhami a UV úpravou. Díky použité speciální technologii má opláštění sníženu hořlavost. Silná ocelová pozinkovaná patka stanu s velkými otvory pro možnost kotvících hřebů + kotvící jistící lana poskytují vynikající stabilitu a ukotvení. Stany jsou pevné, stabilní a při správném zajištění bezpečné. Jejich montáž je díky lehkému a jednoduchému nůžkovému systému velice jednoduchá a rychlá (pro postavení stanu stačí 3 osoby na pouhých několik minut).

Pro maximální odolnost povětrnostním podmínkám až do síly větru 24 km/h (6 m/s) doporučujeme kotvení 6 kotvícími hřeby do měkkého povrchu (jsou součástí půjčovného) + závažím 15 kg. na každou nohu stanu (není součástí půjčovného). Při použití stanů na pevném tvrdém povrchu, kde nelze kotvit do země, jsou nutná závaží z naší nabídky na všech 6 nohou stanu (doporučujeme 15 kg na každou nohu).

Stany je možné stavět do řad a větších uskupení, kdy pro jejich stabilní propojení doporučujeme zapůjčení propojovacích kovových spojek z naší nabídky (nejsou součástí půjčovného). Při spojení více stanů dohromady doporučujeme také využití okapů z naší nabídky, které zabrání zatékání vody mezi spojené stany (nejsou součástí půjčovného).

Stany nabízíme v několika barvách a velikostech, s možností různých druhů bočnic, oken a dveří.

Kotvící závaží, kovové propojovací spojky, ani okapy nejsou součástí ceny půjčovného stanu.

 

Set pro zapůjčení tohoto stanu obsahuje : celohliníkovou konstrukci + 1 střešní plachtu + 6 kotvících lan + 6 kotvících hřebů + 1 transportní vak

Parametry

Půdorys / rozměr stanu 3x6 m
Celková váha stanu 75 kg
Celková výška rozloženého stanu 210 cm
Výška složeného stanu 156 cm
Šířka složeného stanu 34 cm
Hloubka složeného stanu 37 cm
Tloušťka nohy stanu 5 cm
Materiál celé kontrukce Hliník
Doporučená instalace 3 osoby

K tomuto produktu nabízíme vhodné příslušenství:

Inspirace

Související produkty

Další stany

Rychlý kontakt