Pódiový stan 3x6 m

černý, 4 nohy kotvící do pódia Nivtec

3 000 Kč / den bez DPH

3 630 Kč / den s DPH

č. produktu 1137-S

info Jedná se o nezávaznou poptávku

Popis:

Pódiový stan 3x6 m

černý, 4 nohy kotvící do pódia Nivtec

Profesionální nůžkový party stan s mohutnou celohliníkovou konstrukcí nejvyšší kategorie, určený pro umístění na pódia Nivtec. Stan má pouze 4 nohy, které jsou uzpůsobeny ke kotvení do pódiových desek Nivtec. Konstrukční hliníkové profily a nohy tohoto skládacího stanu mají šestihranný průřez a jejich pevnost je tedy mnohem vyšší než u jiných běžně užívaných konkurenčních stanů. Střecha a opláštění stanu jsou z velmi kvalitní nepromokavé polyesterové tkaniny 300 g/m2 s vrstvou PVC, speciálními výztuhami a UV úpravou. Díky použité speciální technologii má opláštění sníženu hořlavost. Stany jsou pevné, stabilní a při správném zajištění bezpečné. Jejich montáž je díky lehkému a jednoduchému nůžkovému systému velice jednoduchá a rychlá (pro postavení stanu stačí 3 osoby na pouhých několik minut).

Pro maximální odolnost povětrnostním podmínkám až do síly větru 24 km/h (6 m/s) je nutné kotvení 4 kotvícími šrouby do pódiových desek Nivtec (jsou součástí půjčovného) nebo závažím 25 kg. na každou nohu stanu (není součástí půjčovného).

Stany nabízíme s možností dopůjčení různých druhů bočnic, oken a dveří.

 

Set pro zapůjčení tohoto stanu obsahuje : celohliníkovou konstrukci + 1 střešní plachtu + 4 kotvící pódiové šrouby + 1 transportní vak

Parametry

Půdorys / rozměr stanu 3x6 m
Celková váha stanu 75 kg
Celková výška rozloženého stanu 210 cm
Výška složeného stanu 156 cm
Šířka složeného stanu 34 cm
Hloubka složeného stanu 37 cm
Tloušťka nohy stanu 5 cm
Materiál celé kontrukce Hliník
Doporučená instalace 3 osoby

K tomuto produktu nabízíme vhodné příslušenství:

Související produkty

Další stany

Rychlý kontakt