Barová pracovní deska se dřezem

nerezová

220 Kč / den bez DPH

266 Kč / den s DPH

č. produktu 563-S

info Jedná se o nezávaznou poptávku

Popis:

Barová pracovní deska se dřezem

nerezová

Horní pracovní deska k baru nebo pultu Duplex se dřezem a krytem na dřez je celá z leštěné nerezové oceli, s vyvýšenými okraji a odpovídá profesionálním barovým standardům. Zapuštěný nerezový dřez je opatřen nerezovým víkem (krytem) dřezu, stojánkovou pákovou vodovodní baterií, otvorem na odtok s gumovou dřezovou zátkou a sifonem s odpadní hadicí. Do vnitřního prázdného prostoru pod barem lze vložit nádobu (barel) na odpadní vodu, tato není součástí dodávky.

Stojánková páková vodovodní baterie v nerezovém provedení s přípojkou G3/8“ je opatřena flexibilní připojovací hadicí umožňující snadné připojení.  Sifon umyvadlový plastový s nerezovou DN70, vývod odpadu je připraven pro napojení odpadní trubky pr. 50 nebo 40 mm. Ohebná odpadní hadice (husí krk) pr. 40 mm.

Deska je vhodná ke všem barům a pultům řady Duplex, pokud si ji objednáte, vložíme vám ji do objednaného baru nebo pultu a nahradíme tím klasickou prázdnou pracovní desku.

 

Cena půjčovného obsahuje : nerezovou desku se zapuštěným dřezem, nerezový kryt dřezu, vodovodní pákovou baterii s přípojkami, umyvadlový sifon s odpadní mřížkou a dřezovou zátkou a odpadní trubkou pr. 40-50 mm, ohebnou odpadní hadici pr. 40 mm

 

Informace

Zapůjčení možné pouze s naší dopravou a instalací

Parametry

Rozměr desky 150x70 cm
Celková váha 2 kg
Materiál_ Nerezová ocel

Inspirace

Související produkty

Další bar & buffet