LED svítící bistrostůl Pint

kulatý, se skleněnou deskou pr.70 cm

660 Kč / den bez DPH

799 Kč / den s DPH

č. produktu 224-S

info Jedná se o nezávaznou poptávku

Popis:

LED svítící bistrostůl Pint

kulatý, se skleněnou deskou pr.70 cm

Pint je extrémně elegantní a lineární bistrostůl, který je vyroben z vysoce kvalitního jasně bílého polyethylenu, má minimalistický design, ale zároveň excentrickou duši. Kónický tvar inspirovaný koktejlovou sklenicí dokonale ladí s kulatou deskou z tvrzeného skla, což mu dodává sofistikovanější vzhled.

Italské designové Studio Slide tak vytvořilo kousek, který v sobě kombinuje oku lahodící design a kvalitní provedení. Elegance, rafinovanost a luxus jsou vizitkou této proslulé značky z kolébky designu - Milána, jejíž nádherný nábytek vás okouzlí svým hravým designem. Značka již od roku 2002 přetváří nábytek v malá umělecká díla a je jednou z nejdynamičtějších skupin ve světě světelné tvorby.

Stůl má celkovou výšku 108 cm a kulatá deska z čirého skla má průměr 72 cm.  Díky jemnému světlu, které stůl vyzařuje, se podaří vytvořit kouzelnou atmosféru každého prostoru.

Stůl je doplněn RGB LED podsvícením na baterii, s dálkovým ovládáním, které umožňuje funkce různých barev a intenzity. Svítí s vlastním zdrojem bez kabelu, s výdrží cca 8 hodin.

Vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

 

Krásně vynikne v kombinaci s futuristickými barovými židlemi Koncord.

Informace

Zapůjčení možné pouze s naší dopravou a instalací

Parametry

Rozměr desky ⌀ 72 cm
Celková výška 108 cm
Celková váha 22.5 kg
Materiál desky Sklo čiré
Materiál nohy Polyethylen

Inspirace

Související produkty

Další stoly